Групові поїздки

Групові поїздки на літо 2020 – бронюй місце прямо зараз!

Групові поїздки привертають увагу багатьох батьків тим, що вони є ідеальним варіантом корисного і захоплюючого відпочинку для дітей під час канікул. Оскільки дитина їде в іншу країну (можливо, вперше в житті), батькам важливо переконатися в її безпеці та комфорті. Таким чином, групові поїздки – це оптимальна альтернатива для тих батьків, хто не може наважитися відправити дитину за кордон саму.

Переваги групових поїздок:

  • Досвідчені керівники та помічник-представник нашої компанії, які допомагають в адаптації дитини 24/7
  • Постійний зв’язок батьків з керівниками групи
  • Цілодобова охорона мовних шкіл і кампусів
  • Оточення однолітків з рідної країни
  • Знайомства з іноземними школярами
  • Групові екскурсії

Завдяки груповим поїздкам діти можуть швидше адаптуватися в іншій країні і подолати мовний бар’єр. Крім цього, психологами доведено, що дітям набагато простіше засвоювати новий досвід, відчуваючи підтримку з боку друзів або старших. Групові екскурсії допомагають дітям не тільки не губитися під час екскурсій, а й гарантують набагато більше яскравих емоцій і вражень. Також вони мають позитивний вплив на подальшу зацікавленість дитини у вивченні іноземної мови.

У цьому році ми запланували групові поїздки на Мальту, Кіпр, у Великобританію, ІрландіюКанаду, США, Німеччину та Іспанію – одні з найбільш цікавих локацій з відомими мовними школами. Це буде нереально крута подорож!

У Вас виникли питання?

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Hide Buttons