Канікули за кордоном

Наукою доведено, що вивчення іноземних мов стає більш ефективним, якщо дитина вивчає мову одночасно на інтелектуальному та емоційному рівнях. Оскільки програма «Канікули за кордоном» дає можливість поєднати мовну практику з враженнями, вона є відмінним вибором корисного проведення канікул для Вашої дитини.

Основні плюси програми

 • Розумна інвестиція в освіту
  Ваша дитина зможе на деякий час поринути в англомовне середовище (мова залежить від країни, яку Ви оберете) і відчути всі тонкощі мови при спілкуванні з її носіями. Завдяки такій практиці можна зрозуміти багато нюансів мови, які були «невидимими» до приїзду в іншу країну.
 • Відпочинок як пізнавальний досвід
  Дитина отримає задоволення від різноманітних спортивно-розважальних заходів та екскурсій, що включені в канікулярну програму за кордоном. При цьому, можна дізнатися багато нового і цікавого про культуру іншої країни та її визначні пам’ятки.
 • Розвиток навичок самостійності
  Вперше їдучи далеко від батьків і потрапляючи в інше суспільство, дитина вчиться жити і діяти самостійно, що дуже корисно для її дорослішання. Керівник групи, при цьому, допомагає швидше впоратися з адаптацією та вирішити можливі проблеми.

Вибір країни для канікулярної програми залежить від декількох факторів:

 • Пора року (більшість програм розраховані на період зима-літо);
 • Мета (зосередженість на більш різноманітній розважальній програмі, поглибленому вивченню іноземної мови або ж підготовці до подальшого вступу в іноземний внз);
 • Інтереси і бажання дитини.

Наша компанія пропонує канікулярні програми для дітей та молоді 5-20 років в таких країнах, як: США, КанадаВеликобританія, Кіпр, МальтаІспаніяНімеччина, Швейцарія, Чехія та ПольшаНа Кіпрі також є школи для найменших студентів від 2-х рочків!

Дізнатися деталі про кожну програму Ви можете, залишивши онлайн-запит на нашому сайті.

У Вас виникли питання?

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Hide Buttons