SIMON FRASER UNIVERSITY 

Один з найкращих університетів Канади за охопленням всіх галузей знань: від громадських наук до наукових досліджень. Входить до списку найкращих загальноосвітніх університетів Канади і до ТОП-100 університетів світу за версією Times Higher Education. Також ВНЗ є першим в Канаді членом Національної Асоціації студентського спорту.

Для студентів навчання в Simon Fraser University – це високий академічний рівень, конкурентоспроможні спеціальності, інноваційні програми, професори зі світовим визнанням, кращі спортивні команди Канади і багатонаціональне студентське співтовариство. SFU проходить акредитацію в одному з шести незалежних регіональних агентств, визнаних Міністерством освіти в США – NWCCU.

У структурі університету знаходиться Fraser International College, на базі якого проводяться підготовчі програми NAVITAS для іноземних студентів. На підготовчу програму студент може вступити з будь-яким мовним рівнем. Успішно закінчивши програму підготовки до бакалавріату, студент буде зарахований на другий курс обраної програми університету.

Навчаючись на програмі підготовки до магістратури, студент зможе отримати ступінь магістра через 4-5 семестрів. При цьому не будуть потрібні результати іспитів GMAT / GRE.

Приступити до програми NAVITAS можна з будь-якого семестру – у вересні, січні або травні.

Університет має три кампуси: в Барнабі, Ванкувері і в Суррей. Інфраструктура SFU включає: бібліотеку з фондом понад 2 млн книг, музей, школу мистецтв, галерею, тренажерний зал, спортивні майданчики, басейн.

Вік — з 17 років

Після навчання в Fraser International College міжнародні студенти мають можливість вступити відразу на 2 курс бакалавріату в університеті SFU. ВНЗ пропонує понад 100 спеціальностей бакалавріату у сфері бізнесу, комунікації і мистецтва технології, мистецтва і соціальних наук, екології, інженерії, комп’ютерних наук.

  • Прикладні науки: біоінженерія, комп’ютерна інженерія, електронна інженерія, інженерна фізика, інженерні системи.
  • Мистецтво і соціальні науки: антропологія, вивчення Азії і Канади, когнітивна наука, кримінологія, економіка, англійська, французька, вивчення корінних народів, гендерологія, геронтологія, вивчення грецької групи мов, історія, гуманітарні науки, міжнародні відносини, трудові відносини, мовознавство, лінгвістика , філософія, правоохоронна діяльність, політична наука, психологія, державна політика, соціологія, урбаністика, світова література.
  • Бізнес адміністрування: бухгалтерський облік, підприємництво та інновації, фінанси, управління людськими ресурсами, міжнародний бізнес, менеджмент інформаційних систем, маркетинг, операційний менеджмент.
  • Комунікації, мистецтво і технології: ЗМІ та культура, технології та суспільство, політична економіка і політика, інтерактивні системи, дизайн, медіа мистецтво, кінознавства, танці, перформанс та мистецтво креативу, театр, образотворче мистецтво, музика, видавнича справа, переговори, комунікації, інтерактивне мистецтво і технології, сучасне мистецтво.
  • Інформатика: штучний інтелект, комп’ютерна графіка та мультимедіа, комп’ютерні науки два дипломи (другий від університету Zhejiang University, Китай), комп’ютерні системи, геоінформаційні системи, інформаційні системи, мови програмування і програмне забезпечення, теорія обчислювальних машин і систем.
  • Медико-санітарні дисципліни: поведінкова неврологія, санітарна освіта, міжнародне здоров’я, харчування, програма управління громадською охороною здоров’я, біоетика, медичні технології, психічне здоров’я і залежність, всесвітня охорона здоров’я, токсикологія, інфекційні захворювання.
  • Охорона навколишнього середовища: археологія, управління природними ресурсами, науки про навколишнє середовище, прикладна біологія, системи Землі, географія, фізична географія.

Студенти SFU мають можливість проживати в резиденціях університету:

  • The Towers – для студентів 1 і 2 курсів
  • McTaggart Cowan House, Shell House, the Townhouses – для студентів 2-4 курсів
  • Hamilton Hall, Vancouver Residence – для магістрантів

Резиденції мають одномісні мебльовані кімнати, загальну кімнату відпочинку, загальну кухню, ванну кімнату. В Hamilton Hall у кожного студента особиста кухня і ванна, а Vancouver Residence надає апартаменти-студіо.

У Вас виникли питання?

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Hide Buttons