The London School of English

Тепер уроки найкращої групи шкіл англійської мови у Великобританії доступні кожному! The London School of English подбала, щоб студенти з усього світу могли пройти її високоякісні мовні курси без необхідності перебування на кампусі.

Британська мовна школа для дорослих The London School of English була заснована у 1912 році і є однією з найстаріших шкіл у світі. Вона створена для людей, які мають високу мотивацію для досягнення своїх академічних та професійних цілей. Виходячи з цих цілей, викладачі школи максимально адаптували зміст кожного курсу під потреби своїх клієнтів. Усі викладачі – висококваліфіковані та досвідчені фахівці, багато з них мають досвід роботи в бізнесі або іншій діловій сфері, що дозволяє їм вести спеціалізовані курси англійської мови на найвищому рівні.

Онлайн-курси англійської мови призначені для людей, які хочуть пройти навчання у досвідчених викладачів The London School of English без необхідності перебувати у британському мовному центрі.

Курси проводяться в невеликих дружніх групах через віртуальні класи з використанням онлайн-платформи Zoom, яка сумісна з усіма ноутбуками, планшетами, комп’ютерами і мобільними телефонами.

  • General English

Група: максимум 8 студентів

Вік: 16+

Тривалість: 1-20 тижнів (15 годин на тиждень)

Цей курс загальної англійської націлений на розвиток впевненості спілкування, тому використовує комунікативний метод навчання. Ви зможете поліпшити свою розмовну мову, а також знайти нових друзів з усього світу! Це чудовий старт, перш ніж перейти на більш спеціалізований курс англійської мови.

Business and Professional English

Група: максимум 6 студентів

Вік: 20+

Тривалість: 1-8 тижнів (15 годин на тиждень)

Цей онлайн-курс призначений для розвитку навичок ефективного використання англійської у ділових і професійних цілях. Він буде корисний як для тих, хто хоче набути впевненості в роботі з колегами і партнерами за кордоном, так і для тих, хто бажає навчитися вибудовувати правильні комунікації і якісно проводити ділові презентації/заходи.

Legal English

Група: максимум 6 студентів

Вік: 20+

Тривалість: 3 тижні (15 годин на тиждень)

Хочеться відзначити цей унікальний онлайн-курс англійської мови для юристів, який допоможе розвинути впевненість у використанні англійської в юридичних цілях. Цей курс стане знахідкою для тих людей, хто збирається побудувати кар’єру в юридичній сфері! Онлайн-курс англійської мови від LSE призначений для студентів з юридичною освітою, які хочуть отримати якісну спеціалізовану мовну підготовку без необхідності їхати в мовний центр школи у Великій Британії. Якщо ви досить амбітні і хочете досягти успіху в юридичній кар’єрі, випередивши своїх колег, цей курс дасть вам сильний поштовх в тому, що ви шукаєте. До кінця курсу ви зможете розуміти і впевнено використовувати юридичну термінологію, правильно писати юридичні тексти, ефективно спілкуватися в правовому контексті, успішно вести переговори і приймати участь у зустрічах. Величезним плюсом курсів є те, що заняття включають роботу над вирішенням реальних кейсів юридичної тематики.

Legal English: Commercial Lawyers

Група: максимум 6 студентів

Вік: 30+

Тривалість: 1 тиждень (15 годин)

Цей онлайн-курс призначений для досвідчених юристів, які хочуть поліпшити свої навички англійської в роботі. Він допоможе розвинути навики, необхідні для просування по кар’єрних сходах. Також курс буде корисний юристам, які часто спілкуються з іноземними партнерами, клієнтами та колегами. Після завершення курсу ви зможете: більш вільно використовувати юридичну термінологію, впевнено спілкуватися і писати складні юридичні тексти, вести переговори і успішно вирішувати конфлікти, працювати ефективніше в міжкультурному контексті.

  • General English
  • Business and Professional English
  • Legal English
  • Legal English: Commercial Lawyers
  • General English – £295 / тиждень
  • Business and Professional English – £450 /тиждень
  • Legal English – £325 / тиждень
  • Legal English: Commercial Lawyers – £475 / тиждень

У Вас виникли питання?

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Hide Buttons