Усі ми знаємо, що освіта – це фундамент майбутнього і старт успішної кар’єри. До недавнього часу навчання за кордоном, зокрема навчання в середній бординговій школі, здавалося чимось захмарним і нереальним. Але досвід останніх років показує, що отримати освіту за кордоном не так вже і страшно й складно, як це здається на перший погляд.

Середня освіта – це перший і важливий етап для отримання престижної освіти, перспективної професії і щасливого життя. Для того, щоб Ваша дитина отримала гідну середню освіту, Education World співпрацює з бординговими школами у Великобританії, США, Канаді та Європі. Саме школи в цих країнах допомагають студентам розвивати свої здібності, визначитися з майбутньою професією, вчать спілкуватися з однолітками з різних країн, дають якісну академічну підготовку та готують до майбутньої кар’єри.

Переваги середньої освіти:

  • Отримання міжнародного досвіду навчання – учні навчаються в міжнародному середовищі, часто вивчають додатково 1 або 2 іноземні мови, отримують досвід навчання за системою освіти іншої країни.
  • Розвиток відповідальності і самостійності – у школі діти вчаться самостійно приймати рішення і відповідати за свій вибір, вибудовувати свій графік і дотримуватися його.
  • Вступ до  рейтингових університетів – школи дають престижне навчання, яке допомагає студентам зі вступом до топових і рейтингових університетів світу.
  • Навички нетворкінгу з учнями з різних країн – діти з України вчаться знаходити спільну мову з дітьми різних культур.
  • Визначення здібностей учня і розвиток ключових навичок – бордингові школи допомагають визначити сильні сторони учнів, їх здібності до різних предметів, і таким чином підводять учня до вибору подальшої спеціальності.
  • Вибір предметів, які необхідні абітурієнту при вступі, а не вивчення усіх предметів – на останніх роках навчання учні мають можливість вибору 3-6 предметів, на яких роблять акцент при навчанні, для успішного вступу на бажану спеціальність
  • Обов’язковий спорт і розвиток творчих здібностей – заняття спортом є невід’ємною частиною навчання, діти можуть пробувати різні командні види спорту, що також сприяє розвитку лідерських якостей та навичок роботи в команді.
  • Безпека, догляд і підтримка – учні знаходяться під наглядом вчителів у школі і кураторів, які проживають в резиденціях разом з дітьми і стежать за порядком, уроками і здоров’ям учнів.

У Вас виникли питання?

ЕТАПИ ВСТУПУ ДО БОРДИНГОВИХ ШКІЛ:

Визначення здібностей і рівня мови. Ми організовуємо тестування з профорієнтації та рівня іноземної мови, щоб визначити здібності учня. Після цього підбираємо декілька шкіл в бажаній країні.

Вступ. Ми займаємося збором і подачею документів для вступу, організовуємо всі необхідні іспити, готуємо до проходження співбесіди в школу. Після отримання пропозицій від шкіл, ми здійснюємо ознайомчі поїздки школами для правильного вибору навчального закладу.

Підготовка до вступу. Ми створюємо план вступу в школу, організовуємо проходження додаткових програм з англійської або іншої іноземної мови, а також інших предметів.

Від’їзд у школу і кураторство для допомоги учневі і батькам адаптуватися до системи навчання та іншомовного середовища. Менеджер компанії веде комунікацію зі школою для вирішення різних питань, які можуть виникнуть в період навчання.

Відгуки

NBPS – школа можливостей! Дуже великий вибір додаткових занять. Якщо дитина захоплюється спортом або музикою, мистецтвом – вам однозначно сюди. Дуже сильна команда з танцю. Школа активно бере участь у всіляких конкурсах по всій Америці. Моя дочка займається тенісом і серйозно – музикою. Викладач з вокалу підготував її до конкурсу в НЙ Карнегі хол, де дочка отримала друге місце. Учитель хору організувала для неї спеціальний предмет з нарахуванням балів при подальшому вступі до ВНЗ. Ви можете зайти на сайт школи і детально вивчити всі опції, не буду тут перераховувати. Але з упевненістю скажу, що все перераховане там, дійсно є і організоване на дуже високому рівні.

Новий кампус на території школи для бордингових студентіі – чудовий. Сучасний, якісний і продуманий. Проживання по одному або по двоє студентів у кімнаті. Рівень професіоналізму викладачів і персоналу дуже високий. Ніяких претензій до цієї школи у мене немає, тільки безмежна подяка. Єдиним недоліком можна вважати харчування. В принципі, воно різноманітне, але все ж з американським підходом. ) Вибір є, просто діти, як показує практика, віддають перевагу не найкориснішій їжі.

Наталя

31.07.2020

У Вас виникли питання?

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Hide Buttons