Мовні курси

Невпевненість у власному рівні іноземної мови відразу зникне після проходження спеціальних мовних курсів за кордоном!

Зараз високий рівень англійської мови є однією із основних вимог до кандидатів на високооплачувані позиції. До того ж, володіння другою іноземною мовою – це додатковий плюс при відборі кандидатів. Тому багато людей прагнуть якомога краще і швидше освоїти іноземну мову.

Наша компанія пропонує широкий вибір мовних курсів за кордоном для всіх рівнів володіння іноземною мовою (англійська, німецька, іспанська, чеська). Ми співпрацюємо тільки з перевіреними школами, у яких високий рейтинг і стандарти навчання.

Залежно від цілей студента існує безліч спеціалізованих мовних курсів:

  • Підготовка до тестів IELTS, TOEFL, Cambridge, KET / PET / FCE / CAE / CPE, TOEIC (англійська мова), тестів TELC, Goethe, TESTDAF (німецька мова), іспитів DELE, SIELE, PAU / PCE + (іспанська мова)
  • Бізнес-англійська, бізнес-німецька
  • Курс Executive English для представників топ-менеджменту великих компаній
  • Загальний курс англійської (або іншої іноземної мови)
  • Стандартний / інтенсивний курс
  • Іноземна мова для юристів, журналістів, фінансистів, економістів, маркетологів, медиків, вчителів
  • Підготовчий рік для вступу до університету за кордоном
  • Курси для дорослих / підлітків / дітей
  • Сімейні програми

Якщо Ви – новачок у вивченні іноземної мови, нічого боятися, адже поруч з Вами буде група таких же студентів і висококваліфіковані викладачі університету. Тільки уявіть, усі викладачі – корінні носії мови, а однокурсники – іноземці з різних куточків світу! Вас навчать практичній фонетиці та граматиці, поставлять правильний акцент, а дружній колектив ровесників допоможе у вдосконаленні отриманих знань.

Знаходження в англомовному (або іншому мовному) середовищі дозволить Вам якомога швидше адаптуватися в розмовній мові, зрозуміти ментальність та специфіку культури. Це ідеальний варіант продуктивного та незабутнього проведення канікул чи відпустки!

При проходженні мовних курсів студенти проживають у гуртожитках, сім’ях, готелях або апартаментах. Співробітники компанії Education World B & C з радістю допоможуть Вам у наданні консультаційних послуг з будь-якого питання у будь-який день тижня, вдень або вночі!

У Вас виникли питання?

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin
Hide Buttons